58 Zlot Przodowników Turystyki Kolarskiej - Boszkowo 2018



Lista zweryfikowanych uczestników zlotu:
Kliknięcie w nagłówek kolumny zmienia sposób sortowania.
lp. NAZWISKO I IMIĘ KLUB / MIEJSCOWOŚĆ NUMER PRZODOWNIKA
1 Krzyżanowski Tadeusz RKR Pana Kościan 1730
2 Jankowiak Kazimierz Łaziki Włoszakowice 1597
3 Krzyżanowska Zofia RKR Pana Kościan 3978
4 Krzyżanowska-Adamska Agnieszka RKR Pana Kościan 6340
5 Adamski Tomasz RKR Pana Kościan 6341
6 Kunc Robert PTTK Kościan 7555
7 Lewandowski Andrzej RKR Pana Kościan 2868
8 Olejnik Remigiusz PTTK Kościan kurs
9 Szwarc Maria PTTK Kościan 7494
10 Husiatyński Jan Łaziki Włoszakowice 4934
11 Radke Edward Łaziki Włoszakowice 4933
12 Jankowiak Maria Łaziki Włoszakowice 2647
13 Sikora Bronisław PTTK Kościan 4926
14 Kościański Lech PTTK Kościan 1733
15 Witkowski Zdzisław PTTK Kościan 2649
16 Kozłowski Adam PTTK Kościan 4928
17 Zielonka Barbara PTTK Kościan 6218
18 Smoleń Jerzy PTTK Kościan 4929
19 Adamczak Kazimierz PTTK Kościan 916
20 Pawlak Anna PTTK Kościan kurs
21 Goździk Krzysztof PTTK Kościan kurs
22 Kunc Patryk PTTK Kościan
23 Czapski Roman PTTK Kościan
24 Olejnik Magdalena Peleton Krotoszyn
25 Szymczak Jarosław Peleton Krotoszyn kurs
26 Szymczak Edyta Peleton Krotoszyn
27 Adamska Antonina RKR Pana Kościan kurs
28 Lewandowska Aleksandra RKR Pana Kościan
33 Łasiński Rafał Na Fali Gdynia
34 Wróbel Beata Przygoda Toruń 6731
35 Wajgert Wojciech Przygoda Toruń
36 Wajgert Urszula Przygoda Toruń
37 Marciniak Ryszard Przygoda Toruń 5587
38 Czerner Bogdan Przygoda Toruń 2730
39 Warejko Ignacy Przygoda Toruń 1120
40 Lewicki Andrzej Przygoda Toruń
41 Wierzchoń Krystyna Przygoda Toruń
42 Wieczorkowski Waldemar Przygoda Toruń 2277
43 Kiełbasiński Marek Przygoda Toruń 3386
44 Lipnicki Janusz Przygoda Toruń 2270
45 Michalak Bogumił Przygoda Toruń 7047
46 Michalak Daniela Przygoda Toruń 2731
47 Joachimiak Jacek Przygoda Toruń 7430
48 Joachimiak Barbara Przygoda Toruń 7431
49 Radomski Stanisław Huzy Gliwice 342
50 Radomska Małgorzata Huzy Gliwice 2061
51 Wilkoszewski Ryszard Amator Ozimek
52 Zaremba Franciszek Amator Ozimek
53 Skonieczny Ryszard Wandrus Żory 6480
54 Krupa Ryszard Siemion Katowice 6962
55 Jankowska Ewa 88 Szczecin 7119
56 Jankowski Dariusz 88 Szczecin 2546
57 Koba Alicja PTTK Jaworzno 6912
58 Koba Marek PTTK Jaworzno 4006
59 Czekańska-Poleska Ewa Neptun Szczecin 6525
60 Poleski Ryszard Neptun Szczecin 6529
61 Piotrowiak Iwona Neptun Szczecin
62 Włodarczyk Halina Neptun Szczecin
63 Wojnarowicz Henryk Datajana Warszawa 7426
64 Wojnarowicz Katarzyna Datajana Warszawa 7425
65 Wojtas Roman Wandrus Żory 5729
66 Sendal Mirosława Łódź KTKol
67 Kuśnierz Andrzej PTTK Racibórz 4360
68 Antonowicz Jacek KTK Sokól Radlin 7105
69 Bażan Piotr PTTK Rybnik
70 Felkel Justyna Huzy Gliwice
71 Felkel Aldona Huzy Gliwice 7385
72 Szczepańska Barbara Włóczęga Jasień 7138
73 Pełka Klaudia Turkot Nowa Sól 6723
74 Falska Elżbieta Huzy Gliwice 7384
75 Cetnarska-Słowik Joanna Huzy Gliwice 7381
76 Kurek Jan Szczecin 5225
77 Jurszo Jerzy Neptun Szczecin 6527
78 Matuszak Kazimierz Neptun Szczecin 6056
79 Góralski Karol Neptun Szczecin 739
80 Deremacki Mieczysław PTTK Goleniów 7343
81 Woźniak Zenon PTKKol Goleniów
82 Czerniawski Adam Huzy Gliwice 6727
83 Ciesielski Mirosław Neptun Szczecin 6861
84 Frąckowiak Zygmunt Neptun Szczecin 6526
85 Przybyszewski Wojciech KTKol Drawsko Pomorskie 6223
86 Konwa Dariusz KTKol Drawsko Pomorskie 7143
87 Konwa Michał KTKol Drawsko Pomorskie
88 Mazik Jan KTK Gronie Tychy 6144
89 Frydrych Piotr KTK Gronie Tychy 6815
90 Korenkiewicz Anna 88 Szczecin 5229
91 Korenkiewicz Jarosław 88 Szczecin 2986
92 Hamera Piotr Ondraszek Cieszyn 7319
93 Szkudelska Dorota PTTK Konin
94 Szkudelski Sławomir PTTK Konin 7503
95 Skrzypiński Andrzej F. Stalowi Cykliści Konin 7469
96 Burdon Leszek Huzy Gliwice
97 Iwaniuk Bogusław Huzy Gliwice
98 Sempruch Zofia Catena Bytom 6599
99 Mazurek Antonina Gronie Tychy 7192
100 Matuszek Tadeusz Kiekrz 6551
101 Matuszek Maria Kiekrz 6633
102 Krawczyk Jan Gintera Łódź 6624
103 Krawczyk Marek Gintera Łódź 1781
104 Gintowt Artur Zielona Góra kurs
105 Górczyński Paweł KTR Drawsko Pomorskie 7178
106 Nowaczyk Piotr Kazimierz Biskupi 7468
107 Nowaczyk Alicja Kazimierz Biskupi
108 Chełmiński Andrzej Wiercipięta Jastrzębie Zdrój 7252
109 Kociuga Stanisław Wiercipięta Jastrzębie Zdrój 7306
110 Kutyła Edward Wiercipięta Jastrzębie Zdrój 6143
111 Marciniak Zenon Gronie Tychy 7210
112 Sarnowska Krystyna Gniezno 7332
113 Mrówka Tomasz Wektor Warszawa 3875
114 Mrówka Małgorzata Wektor Warszawa
115 Brandys Marek Wektor Warszawa
116 Rawicki Lechosław Wektor Warszawa 1385
117 Korenkiewcz Leszek Gryf Bydgoszcz 7062
118 Korenkiewcz Łukasz Bydgoszcz
119 Haiski Eugeniusz Catena Bytom 6791
120 Guzik Grzegorz Krosno 4636
121 Hnatkowski Marcin Drawsko Pomorskie 7179
122 Furmanek Czesław Jasło-Trzcinica 7576
123 Ziemecki Mariusz KTR Drawsko Pomorskie 6906
124 Rzewódzki Julian Huzy Gliwice 7507
125 MacLean Mariola Huzy Gliwice
126 Adamski Leszek Warszawa
127 Kuczera Grzegorz Sokół Radlin 7230
128 Kuczera Mariola Sokół Radlin 7231
129 Tytko Bogdan Sokół Radlin 6302
130 Warmuła Antoni Sokół Radlin 6607
131 Ryczek Leszek Sokół Radlin 7108
132 Lancman Marek Sokół Radlin 7397
133 Gac Sławomir Sokół Radlin 6944
134 Grobelny Damian Sokół Radlin 7403
135 Chmielewski Edward Sokół Radlin
136 Garbas Jerzy Sokół Radlin
137 Głowacki Ryszard Sokół Radlin
138 Kopystyński Zygmunt Sokół Radlin
139 Mydłowiecki Bogdan Sokół Radlin
140 Lorenz Tadeusz Sokół Radlin
141 Mazur Alfred Sokół Radlin
142 Witoszek Artur Sokół Radlin
143 Kowol Sebastian Sokół Radlin
144 Krzemień Kamil Sokół Radlin
145 Kosiński Janusz Sokół Radlin
146 Gac Szymon Sokół Radlin
147 Lorek Michał Sokół Radlin
148 Treszczyński Jaroslaw Sokół Radlin
149 Kowol Piotr Sokół Radlin
150 Krzemień Beata Sokół Radlin
151 Menżyk Kazimierz Sokół Radlin 6950
152 Krzemień Marek Sokół Radlin 7395
153 Sokołowski Krzysztof Wagabunda Katowice 7388
154 Koncewicz Wiesława Gintera Łódź
155 Sikirska Krystyna LUZ Gubin 7145
156 Serafinowicz Bożena Ekorama Legnica 7495
157 Szedlbauer Elżbieta Słupia Wielka
158 Bronicki Zygmunt Luzak Krosno Odrzańskie
159 Pocałujko Adam Luzak Krosno Odrzańskie
160 Rusiewicz Regina Huzy Gliwice 6152
161 Rusiewicz Bogusław Huzy Gliwice 5899
162 Dec Jacek Huzy Gliwice 6552
163 Piekarz Tadeusz Catena Bytom 3067
164 Aleksandrowicz Andrzej Gronie Tychy
165 Jabłoński Ryszard Gronie Tychy 7536
166 Sztańc Michał Łódź KTKol 7191
167 Sobiczewska Jowita Doktorek Siedlce
168 Pachowicz Władysław PTTK Ziemi Gorzowskiej 6826
169 Wicher Ewa Catena Bytom
170 Wicher Piotr Catena Bytom 7380
171 Kaszowicz Zenon Catena Bytom 1025
172 Kaszowicz Maria Catena Bytom
173 Pietryka Barbara Catena Bytom 6788
174 Piechówka Grażyna Catena Bytom
175 Kryca Piotr Catena Bytom 7376
176 Pietryka Adam Catena Bytom
177 Milewski Bernard Beneqteam Płock 3154
178 Szymańska Barbara Beneqteam Płock 7583
179 Parczewski Czesław Beneqteam Płock 7580
180 Gorzelany Radosław Beneqteam Płock
181 Witkowski Maciej Beneqteam Płock 7353
182 Jagodziński Antoni Beneqteam Płock 7582
183 Rosiak Bogdan Beneqteam Płock
184 Domagalska-Łabędzka Anna Łódź KTKol 7190
185 Marczak Stanisław Beneqteam Płock
186 Koralewska Danuta Beneqteam Płock
187 Tretowska Joanna Doktorek Siedlce 7021
188 Karpiński Waldemar Beneqteam Płock 7185
189 Żekanowski Piotr Beneqteam Płock 7580
190 Sadowski Roman Beneqteam Płock 7041
191 Olkiewicz Mieczysław Beneqteam Płock 7043
192 Semrau Edward Gryf Bydgoszcz
193 Bielecki Józef Beneqteam Płock 6782
194 Olejniczak Marek Beneqteam Płock 7184
195 Szarzec Beata Ondraszek Cieszyn
196 Nowacki Dariusz Bicykl Ostrów 3549
197 Rygiel-Nowacka Małgorzata Bicykl Ostrów
198 Majka Elżbieta Huzy Gliwice
199 Dulęba Roman Huzy Gliwice
200 Sanojca Elżbieta Lubuszanie 6839
201 Szulc Jan Wagabunda Katowice
202 Siejda Józef Wagabunda Katowice
203 Świeca Janusz Gronie Tychy
204 Janas Barbara PTTK Zielona Góra
205 Krosiński Zbigniew PTTK Zielona Góra
206 Kapczyński Ryszard Catena Bytom 5792
207 Wojtal Ryszard Wagabunda Katowice
208 Bocer Krystyna Turkot Nowa Sól
209 Mielianiec Janusz Police
210 Kotuła Krzysztof Huzy Gliwice 7506
211 Miotła Wojciech Huzy Gliwice
212 Rusek Zofia KTKol Chrzanów 4224
213 Korenkiewcz Mirosław 88 Szczecin 2111
214 Korenkiewcz Małgorzata 88 Szczecin 1605
215 Jezierski Marek Gintera Łódź 6012
216 Jezierski Mirosław Gintera Łódź 5749
217 Kuczyk Wanda Wędrowiec Krosno 6903
218 Jankowiak Danuta Wędrowiec Krosno 7299
219 Lewiński Zbigniew Cyklista Włocławek 7283
220 Celmer Jerzy Cyklista Włocławek
221 Urbankiewicz Lesław Cyklista Włocławek 7249
222 Grabczewski Paweł Cyklista Włocławek 7173
223 Paradowski Roman Cyklista Włocławek 7461
224 Pawłowski Marcin Cyklista Włocławek 7286
225 Pawłowski Artur Cyklista Włocławek kurs
226 Sikora Joanna Beata Cyklista Włocławek kurs
227 Turska Zofia Cyklista Włocławek
228 Ostrowska Anna Cyklista Włocławek
229 Piwińska Elżbieta Cyklista Włocławek
230 Strojwąs Stanisław Racibórz 7225
231 Chacko Jarosław PTTK Racibórz 6567
232 Żółciński Stanisław PTTK Racibórz 3473
233 Wawrziczek Łukasz Rybnik
234 Pierchała Grzegorz PTTK Racibórz 7224
235 Pierchała Anna PTTK Racibórz
236 Żurkowski Artur PTTK Racibórz
237 Żurkowska Małgorzata PTTK Racibórz
238 Armatys Brygida PTTK Racibórz
239 Ditchen Wiera Beneqteam Płock 7182
240 Ditchen Henryk Beneqteam Płock 7183
241 Zabrzeński Jan Huzy Gliwice
242 Walkowiak Jolanta Sigma Poznań 7559
243 Walkowiak Adam Sigma Poznań 7490
244 Szymański Andrzej Sigma Poznań 3304
245 Przybylska Teresa PTTK Prac. Kolejowych Poznań
246 Paterek Ryszard Marian Sigma Poznań 7242
247 Świderska Jolenta Sigma Poznań 6681
248 Rurka Ryszard Sigma Poznań 7145
249 Jakubowski Wiesław Sigma Poznań
250 Biechowiak Gertruda Sigma Poznań 6822
251 Kowalkowska Magdalena Sigma Poznań
252 Krenz Ewa Sigma Poznań 7126
253 Winsze Jerzy Kinowa Warszawa 5481
254 Winsze Ewa Kinowa Warszawa 6319
255 Molęgowski Robert Kinowa Warszawa 7529
256 Seweryniak Renata Kinowa Warszawa
257 Pawłowski Piotr Kinowa Warszawa
258 Ziółkowska Renata Kinowa Warszawa
259 Kochańska Elżbieta Kinowa Warszawa 7527
260 Misiewicz Waldemar Kinowa Warszawa 7528
261 Lipinska Barbara Kinowa Warszawa
262 Kochański Stanisław Kinowa Warszawa 7526
263 Kopeć Roman Huzy Gliwice
264 Szerszeń Jarosław Huzy Gliwice 6507
265 Stawiarczyk Władysław Huzy Gliwice 6505
266 Czasławski Tadeusz Wagabunda Katowice 697
267 Czasławska Elżbieta Wagabunda Katowice 1181
268 Raczyński Michał ORSO Opole 2621
269 Bolewska Malgorzata Łaziki Żary
270 Sajna Maria Łaziki Żary
271 Juszczyk Janusz Turkole Bydgoszcz
272 Kuczyński Jan Turkole Bydgoszcz
273 Ratajczak Ireneusz Turkole Bydgoszcz 437
274 Stachowiak Stanisław Rama 76 Bydgoszcz 6554
275 Ratajczak Rajmund Turkole Bydgoszcz 908
276 Walczyk Jadwiga Gintera Łódź 7362
277 Zimniak Teresa Włóczęga Jasień 7300
278 Herman Stanisław Huzy Gliwice
279 Herman Lucyna Huzy Gliwice
280 Małek Tomasz KTK Wandrus Żory 6585
281 Małek Agnieszka KTK Wandrus Żory
282 Małek Karol KTK Wandrus Żory
283 Smoter Ryszard Gryf Bydgoszcz 7063
284 Geresz Jan PTTK Żywiec 4367
285 Banaszkiewicz Jerzy Wagabunda Katowice
286 Banaszkiewicz Zofia Wagabunda Katowice
287 Skorupski Adam KTR Przedbórz 7493
288 Uznańska Iwona KTR Przedbórz
289 Bręczewski Henryk Poznań
290 Przybylski Piotr Solni Cykliści Kłodawa 7470
291 Mizerski Janusz Gintera Łódź
292 Kaczmarek Andrzej Rama 76 Bydgoszcz
293 Cegłowski Roman 3567
294 Szelągowski Mieczysław Rama 76 Bydgoszcz
295 Kwiecień Renata Horyzont Kędzierzyn Koźle 4102
296 Kwiecień Kazimierz Horyzont Kędzierzyn Koźle 4103
297 Kwaśnicki Stanisław Horyzont Kędzierzyn Koźle 1152
298 Musiał Tadeusz Horyzont Kędzierzyn Koźle 5301
299 Musiał Ewa Horyzont Kędzierzyn Koźle 5306
300 Azgier Antoni Krotoszyn 6096
301 Franka Irena Bicykl Ostrów kurs
302 Franka Jacek Bicykl Ostrów kurs
303 Tarbaj Halina Książ Śląski 7334
304 Kulwicka Lucyna Kalinka Grudziądz
305 Skrzypek Arkadiusz Kalinka Grudziądz 3396
306 Kuc Zbigniew Wagonowcy Świdnica
307 Szołtysek Cecylia Wandrus Żory
308 Adamaszek Józef Wandrus Żory
309 Holisz Piotr Ondraszek Cieszyn 5600
310 Bilko-Holisz Maria Ondraszek Cieszyn 4068
311 Sorkowicz Aleksander Ondraszek Cieszyn kurs
312 Lincer Józef Ondraszek Cieszyn
313 Pawlik Janina Ondraszek Cieszyn 3738
314 Pawlik Zbigniew Ondraszek Cieszyn 3739
315 Pawliczek Ryszard Ondraszek Cieszyn
316 Pawliczek Krystyna Ondraszek Cieszyn
317 Rezmer Jadwiga Ondraszek Cieszyn 6343
318 Rezmer Jarosław Ondraszek Cieszyn 4710
319 Sawicki Cezary Gronie Tychy 6293
320 Kaleciński Sławomir Catena Bytom 3663
321 Kalecińska Iwona Catena Bytom
322 Chudy Sławomir Koło Ślęży Świdnica 7497
323 Chudy Paulina Koło Ślęży Świdnica 7498
324 Kurant Paweł Koło Ślęży Świdnica 7420
325 Niedzielski Tadeusz Koło Ślęży Świdnica 7418
326 Ksiondz Krystian Mikoło Mikołów
327 Uranek Elżbieta Mikoło Mikołów 7515
328 Kamińska Agnieszka Mikoło Mikołów
329 Ziarnik Marek Mikoło Mikołów
330 Leboch Józef Mikoło Mikołów
331 Uranek Sebastian Mikoło Mikołów 7516
332 Rygulski Andrzej Mikoło Mikołów 6940
333 Eichner Andrzej Mikoło Mikołów 7513
334 Twardoch Grzegorz Mikoło Mikołów 7514
335 Dudek Jerzy Mikoło Mikołów 6941
336 Rygulski Tadeusz Mikoło Mikołów 5982
337 Kuc Krzysztof Tychy
338 Gorczyńska Grażyna Wektor Warszawa
339 Kapuściński Witold Huzy Gliwice 1432
340 Kapuscińska Irena Huzy Gliwice 2057
341 Ossadnik Andreas Huzy Gliwice 1484
342 Hendrich Uwe Heinz Huzy Gliwice
343 Gorczyca Edmund 88 Szczecin 6055
344 Jankowski Krzysztof Kalinka Grudziądz 7055
345 Kulwicki Dariusz Kalinka Grudziądz
346 Wojtczak Renata Neptun Szczecin 7113
347 Ampuła Marek Bicykl Ostrów 7349
348 Durlik Anna Kigari Kielce
349 Usowski Stanisław Kigari Kielce
350 Nakoneczny Roman Jantarowe Szlaki Szczecin 5232
351 Nakoneczny Jacek Jantarowe Szlaki Szczecin
352 Szyszkowski Ewaryst Jantarowe Szlaki Szczecin 4310
353 Cieślak Roman Jantarowe Szlaki Szczecin
354 Kotarski Marian M2 Myszków 1193
355 Konopka Ryszard M2 Myszków 7259
356 Zysiak Andrzej M2 Myszków 7422
357 Dzidowski Marek M2 Myszków
358 Imiełowski Jan M2 Myszków
359 Wójcik Wojciech M2 Myszków
360 Kortas Łukasz M2 Myszków 7046
361 Anklewicz Małgorzata Koło Ślęży Świdnica 7500
362 Anklewicz Krzysztof Koło Ślęży Świdnica 7499
363 Stachnik Andrzej KTKol Drawsko Pomorskie
364 Okoński Kazimierz Gronie Tychy 5978
365 Jeziorowski Andrzej Na Fali Gdynia 1350
366 Leoniak Bartosz Gintera Łódź kurs
367 Majchrzak Andrzej PTTK Racibórz
368 Gierczak Mariusz PTTK Racibórz 7392
369 Latko Ewa HUGO Ruda Śląska
370 Goławski Dariusz HUGO Ruda Śląska
371 Błaszczyk Stanisław HUGO Ruda Śląska 6452
372 Powała Józef HUGO Ruda Śląska
373 Kwaśniewski Marek Kigari Kielce 945
374 Flanc Janusz Wektor Warszawa
375 Miodowski Władysław PTTK Krosno Odrzańskie 3235
376 Gotartowski Alfred Kigari Kielce 7303
377 Więcek Bogdan KTKol. Chrzanów
378 Sęk Jarosław KTKol. Chrzanów 7521
379 Jacuszczak Marcin PTTK Turek 7548
380 Głowacki Jarosław PTTK Podlasie 4967
381 Głowacka Maria PTTK Podlasie 5208
382 Głowacki Jacek Siedlce
383 Wojczyk Franciszek Amator Ozimek 2629
384 Firlik Andrzej PTTK Krosno Odrzańskie
385 Borkowski Boleslaw Koło Ślęży Świdnica
386 Pacek Artur Koło Ślęży Świdnica 7574
387 Pacek Iwona Koło Ślęży Świdnica 7575
388 Owczarzy Wiesław Ondraszek Cieszyn
389 Sobolewska Ewa PTTT Turek 7547
390 Sobolewski Maciej PTTT Turek 7546
391 Sobolewska Julia PTTT Turek
392 Nowak Leszek Ondraszek Cieszyn
393 Szewczyk Kazimierz Ondraszek Cieszyn 7169
394 Matysik Alicja Koło Ślęży Świdnica 7572
395 Matysik Kazimierz Koło Ślęży Świdnica 7573
396 Ochman Jan Wagabunda Katowice
397 Kalinowski Jan PTTK Drawsko Pomorskie 6907
398 Kaczmarek Bogumiła Sigma Poznań
399 Kostecka Anna Wandrus Żory
400 Widera-Zamczak Aniela Wandrus Żory
401 Posanow Daniela Wandrus Żory
402 Jaśkiewicz Tadeusz Wandrus Żory 5032
403 Kowalczyk Stanisław Wandrus Żory
404 Zając Stefania Wandrus Żory 7236
405 Bujalski Tomasz Lubuszanie ‘73 7553
406 Hampel Marian PTTK Racibórz
407 Urbaniak Andrzej Koło Ślęży Świdnica
408 Prościak Mariusz PTTK Dąbrowa Górnicza 7247
409 Huszczo Czesław PTTK Dąbrowa Górnicza
410 Kuśnierczyk Paweł PTTK Dąbrowa Górnicza
411 Zimny Stanisław PTTK Dąbrowa Górnicza 7313
412 Puszczyk Wladysław PTTK Konin 5500
413 Kowalski Edmund PTTK Kruszwica 7442
414 Mikołajczak Wojciech PTTK Kruszwica 7447
415 Urbański Krzysztof PTTK Kruszwica
416 Komendziński Mieczysław PTTK Kruszwica
417 Brożek Kazimierz PTTK Kruszwica 7453
418 Brożek Maria PTTK Kruszwica
419 Ścigocki Mirosław PTTK Kruszwica
420 Gąsiorowski Krzysztof PTTK Kruszwica 7451
421 Gąsiorowska Helena PTTK Kruszwica
422 Zgórski Ryszard PTTK Kruszwica kurs
423 Wieczorkiewicz Ryszard PTTK Kruszwica kurs
424 Springer Lech PTTK Kruszwica kurs
425 Nowiński Andrzej PTTK Kruszwica
426 Kot Jan PTTK Kruszwica
427 Tomczak Renata Kigari Kielce 7256
428 Zaborowski Jacek Gintera Łódź
429 Mikielis Joanna Gintera Łódź
430 Sumerowska-Mikielis Małgorzata Łódź
431 Pietrasiak Miłosz Zgierz
432 Piąsta Maciej Łódź 6020
433 Siech Włodzimierz Jacek Gintera Łódź 1134
434 Wankat Wiesław Pietrowice Wielkie
435 Wankat Elżbieta Pietrowice Wielkie
436 Melimąka Leon Pstrażna
437 Czapla Andrzej Huzy Gliwice 771
438 Czapla Krystyna Huzy Gliwice
439 Czapla Wojtek Huzy Gliwice
440 Czapla Kacper Huzy Gliwice
441 Inglot Tadeusz Huzy Gliwice
442 Lupa-Kujawińska Danuta PTTK Poznań 6109
443 Nowicki Ryszard Gryf Bydgoszcz 5341
444 Miś-Nowicka Bożena Gryf Bydgoszcz 5937
445 Nowak Andrzej Zbigniew Ondraszek Cieszyn 6588
446 Nowak Barbara Ondraszek Cieszyn
447 Santarius Otto Olza Czechy
448 Fierla Zdzisław Olza Czechy
449 Machac Monika Olza Czechy
450 Niedoba Władysław Olza Czechy
451 Sikora Jan Olza Czechy
452 Sodzawiczny Marian Olza Czechy
453 Niedomagała Maciej Gintera Łódź
454 Niedomagała Mariusz Gintera Łódź 6030
455 Niedomagała Anna Gintera Łódź
456 Majek Krzysztof Garwolin
457 Zazdrożny Jacek Kinowa Warszawa 7424
458 Jacak Kazimierz Kinowa Warszawa
459 Rygulski Stefan KTK PTTK Mikołów 5981
460 Sylka-Nazaruk Joanna KTP Bąbelki Gdańsk
461 Nazaruk Daniel KTP Bąbelki Gdańsk 7121
462 Szczypkowski Zbigniew PTTK Konin
463 Banach Jerzy Wandrus Żory 6128
464 Zybura Czesław Wandrus Żory
465 Brzozowski Władysław Amator Zabrze 340
466 Grabowski Wiesław Gintera Łódź 1615
467 Gołembowski Ryszard Gintera Łódź
468 Kubiak Anna Lubuszanie
469 Totuń Krzysztof PTTK Nowa Swarzyna 6638
470 Perdion Teresa Cyklista Ciechanów 6784
471 Wawrzyniak Marian Bicykl Ostrów kurs
472 Paturej Waldemar HUGO Ruda Śląska 3073
473 Paturej Danuta HUGO Ruda Śląska
474 Jaworowski Tomasz KTP Bąbelki Gdańsk 7262
475 Jaworowska Luiza KTP Bąbelki Gdańsk
476 Zalech-Adamczyk Bożena Pęgów
477 Adamczyk Jacek Ślężanie Wrocław 3983
478 Czempiel Witold Huzy Gliwice 3452
479 Słojewski Leszek Gintera Łódź 3305
480 Olewicz Kazimierz PTTK Tryton Nysa
481 Olewicz Bogumiła PTTK Tryton Nysa
482 Sikorski Jerzy SKT PTTK Przyrów 6966
483 Sikorski Adam SKT PTTK Przyrów 7135
484 Nowak Bartosz SKT PTTK Przyrów 7134
485 Siodlaczek Waldemar Huzy Gliwice
486 Gonet Tadeusz Koło Ślęży Świdnica 6573
487 Iljin Michał Gintera Łódź kurs
488 Pietrzycki Waldemar Piła 7302
489 Bubik Mariusz Cieszyn 7577
490 Stępień Janusz PTTK Gorlice 7125
491 Piechocki Bolesław Warcianie Śrem 7557
492 Piechocka Grażyna Warcianie Śrem 7556
493 Zieliński Hieronim SRU Poznań
494 Zielińska Irena SRU Poznań
495 Świerkowski Janusz SRU Poznań
496 Obarski Marek SRU Poznań
497 Obarska Elżbieta SRU Poznań
498 Paszek Bogdan Wandrus Żory
499 Dyduch Jerzy PTTK Ziemia Oświęcimska 7240
500 Jabłonka Mirosława Lubuszanie 73 7554
501 Patuszyńska Agnieszka Na Fali Gdynia
502 Patuszyński Piotr Na Fali Gdynia
503 Richert Józef Na Fali Gdynia
504 Ambrożuk Maria Na Fali Gdynia 7412
505 Klose Eleonora Amator Zabrze 4615
506 Swoboda Irena Amator Zabrze 4622
507 Pietrzak Marian PTTK Łęczyca 7361
508 Zieliński Sylwester kurs
509 Wicher Barbara Sama Rama Police
510 Olszewska Danuta Jantarowe Szlaki Szczecin
511 Linowski Kazimierz Sigma Poznań 7333
512 Niewiński Adam Wandrus Żory
513 Niewińska Katarzyna Wandrus Żory
514 Włodarski Zbigniew Sigma Poznań
515 Ślęzak Łukasz PTTK Przyrów kurs
516 Stokowiec Marian Wandrus Żory 5983

 
/ R. C., 12.04.2018 /